Важливе
Доставка і оплата
Доставляємо Новою Поштою по Україні.
Вартість доставки розраховується транспортними компаніями та сплачується Покупцем при отриманні.

Доставка замовлень від 1500 грн — безкоштовна, за рахунок Продавця.

Ви можете оплатити замовлення:

1. Банківською карткою Visa або Mastercard на сайті під час оформлення замовлення. Оплата проводиться через сервіс LiqPay.

2. Оформити оплату післяплатою (наложка) на Новій Пошті. До вартості доставки буде додана комісія Нової Пошти 20 грн + 2% від вартості замовлення.

3. Банківським переказом за реквізитами:
ФОП Семенець Ольга Ярославівна
3258119344
UA743052990000026001006813282
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Призначення - Оплата за сухе варення, замовлення # ____ (номер замовлення).

Важливе
Публічна оферта
Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією Фізичної особи-підприємця Семенець Ольги Ярославівни, далі по тексту - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця yarosvit.com.ua (далі - «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - продукти харчування ТМ Київське сухе варення та/або інші продукти харчування, та супутні товари.

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - фізична особа-підприємець Семенець Ольги Ярославівни.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону, через SMS або електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

Післяплатою

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях.

5.2. При не надходженні коштів протягом семи календарних днів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Безготівкова оплата

Умови доставки замовлення
5.3 Карткою на сайті за допомогою безпечного сервісу прийому платежів в інтернеті LiqPay


6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень.

6.2 Самовивіз тимчасово неможливий.

Права та обов'язки сторін

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити відвантаження товару за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилась інша особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум усиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті yarosvit.com.ua

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яка надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин на офіційному інтернет-сайті yarosvit.com.ua, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.

Реквізити Продавця

Фізична особа-підприємець ФОП Семенець Ольга Ярославівна, що внесена до Єдиного державного реєстру юридичних осіб ті фізичних осіб-підприємців за №2000680000000048024 від 12.10.2020р, та є платником єдиного податку, який діє на підставі власного волевиявлення.

Реквізити Семенець Ольги Ярославівни

Україна, місто Київ, 01033, вул. Антоновича 14, кв. 33

ІПН 3258119344

Рахунок у ПриватБанку ЄДРПОУ 14360570 МФО 305299

UA743052990000026001006813282 у гривніКонтактний телефон: +380674330220

Важливе
Політика конфіденційності
У цій Політиці конфіденційності пояснюється, як інтернет-магазин Київське сухе варення (далі - «Продавець») збирає, використовує та поширює інформацію про Користувача, отриману через що належать нам і керовані нами онлайн-інтерфейси (наприклад, сайти, електронну пошту та інші канали зв'язку), в тому числі через сайт yarosvit.com.ua (далі - «сайт»).

Уважно вивчіть цей документ, щоб зрозуміти, як ми обробляємо цю інформацію. Якщо будь-які положення Політики конфіденційності будуть вам незрозумілі, напишіть нам за адресою yarosvit.com.ua. Зверніть увагу, що використання Сайту також регламентується Публічної офертою.

Предмет політики конфіденційності

Дана Політика конфіденційності поширюється на інформацію, яку Продавець отримує від користувачів через Сайт. Персональні дані необхідно надавати лише для доступу до деяких функцій і послуг Сайту.

Якщо Користувач не використовує такі функції або послуги на Сайті, збирається тільки інформація, яка не дозволяє ідентифікувати користувача і є знеособленими даними.

Для доступу до деяких інших функцій Сайту Користувачеві необхідно надати інформацію, яка дозволяє його ідентифікувати (далі - «Персональні дані»): ім'я та прізвище, електронну адресу, телефон і т. д.

Користувач несе відповідальність за достовірність інформації, Персональних даних, які він надає Продавцю. У разі надання недостовірних даних, Користувач не зможе використовувати всі функції сайту і отримувати корисну інформацію, а Продавець - не зможе зв'язатися з Користувачем. Наприклад, завжди необхідно стежити за тим, щоб користувачем було вказано актуальний електронну адресу, оскільки це один з основних способів зв'язку з Користувачем.

Надаючи Персональні дані, Користувач погоджується з тим, що Продавець може збирати, використовувати і розкривати їх відповідно до положень даної Політики конфіденційності і Публічної оферти, а також вимогами законодавства України.

Якщо Користувач не згоден з цими умовами, то Користувач має право не надавати Продавцю свої Персональні дані. У цьому випадку деякі послуги Сайту стануть для Користувача недоступні.

Згода на обробку персональних даних

Відповідно до умов даного згоди на обробку персональних даних Користувач послуг заповненням і відправкою електронної форми на сайті yarosvit.com.ua підтверджує, що він ознайомлений і згоден з умовами Публічної оферти і відповідно до ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р № 2297-VI добровільно надає інтернет-магазину Київське сухе варення і його уповноваженим представникам та посадовим особам свою згоду на обробку без будь-яких обмежень персональних даних Користувача, зазначених в електронній формі та добровільно наданих Користувачем для реалізації мети обробки.

Згода на обробку персональних даних надається Користувачем з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, а також відносин у сфері реклами та маркетингу, відповідно до Цивільного кодексу України, Законом України «Про рекламу», Законом України «Про захист прав споживачів», а також інших нормативно-правових актів.

Користувач надає Продавцю і / або будь-яким третім особам право надавати йому будь-яку інформацію комерційного і / або інформаційного характеру про діяльність Виконавця та / або будь-яких третіх осіб по електронній пошті, телефону і / або SMS, а також будь-якими іншими засобами зв'язку.

Користувач також підтверджує свою згоду на передачу Продавцем його персональних даних, розпорядникам персональних даних і будь-яким третім особам, виключно для зазначеної вище мети. Користувач не вимагає отримання повідомлення про передачу (поширення) розпорядникам та третім особам його персональних даних.

Згода на обробку персональних даних надається Продавцю безстроково.

Заповненням і відправкою електронної форми Продавцю Користувач підтверджує, що він повідомлений (а) про включення його персональних даних до бази персональних даних «Клієнти», що належить Виконавцю, мета збору та обробки персональних даних (відповідно до зазначеної в цьому документі мети), а також про його правах, передбачених ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», згідно з яким суб'єкт персональних даних має право:

1) знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

3) на доступ до своїх персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцяти календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, обробляються чи зберігаються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Конфіденційність і безпека персональних даних

Продавець дуже серйозно ставиться до конфіденційності та безпеки персональних даних користувачів. Продавець дотримується стандартних фізичних, електронних і процесуальних заходів безпеки, щоб захистити ідентифікують особу користувачів дані. Оскільки при передачі даних в Інтернеті неможливо забезпечити абсолютну безпеку, Користувач не може гарантувати збереження ідентифікують особу користувачів даних: існує ризик того, що зловмисники зможуть обійти нашу систему безпеки або перехопити передачу інформації Користувача в Інтернеті. Користувач зобов'язаний зберігати облікові дані в секреті і несе за це повну відповідальність. Зверніть увагу, що електронні листи й інші повідомлення, що передаються через Сайт або пошту Продавця, не зашифровано.

Внесення змін до Політики конфіденційності

Час від часу Продавець переглядає заходи щодо забезпечення конфіденційності, в тому числі положення Політики конфіденційності.

Всі зміни та оновлення вступають в силу відразу після їх публікації на Сайті. Після внесення змін до Політики конфіденційності Продавець повідомляє про це в розумний строк: публікує повідомлення на головній сторінці сайту і змінює дату вступу в силу, розташовану в нижній частині цієї сторінки. Ми рекомендуємо періодично переглядати цю сторінку, щоб бути в курсі останніх змін Політики конфіденційності.

Made on
Tilda